Czyste powietrze

Tydzień ekologii w naszym Żłobku.

20 marca rozpoczynamy w naszym Żłobku akcję pt. ,, Czyste powietrze dla Malucha”. Cykl będzie obejmował pięć tematów  edukacyjnych połączonych z warsztatami i zajęciami plastycznymi. Chcemy poruszać ten niezwykle ważny dla nas wszystkich  temat już od najmłodszych lat.

Organizatorem akcji jest Gmina Gdów, a głównym jej celem jest szeroko rozumiana edukacja ekologiczna, kształtowanie postaw proekologicznych , nauka o ochronie powietrza i o tym jak postępować w życiu codziennym by dbać o środowisko.

Nasze Panie opiekunki dostosowały plan zajęć do wieku dzieciaczków w trzech grupach , z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych i plastycznych, tak by akcja przebiegała w jak najbardziej ciekawy i efektywny sposób .

Będziemy na bieżąco dzielić się z Państwem efektami naszych warsztatów.

Zrealizowano w ramach projektu LIFE „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego- Małopolska w zdrowej atmosferze/ Implementation of Air Quality Plan for Małopolska Region- Małopolska in a healthy  atmosphere” LIFE IP MALOPOLSKA/LIFE14 IPE PL 021 dofinansowanego z Unii Europejskiej i NFOŚiGW.

 

 

 

Ulotka promująca (kliknij w link aby otworzyć):

Ulotka str 1

Ulotka str 2

Ulotka str 3

Ulotka str 4

Ulotka str 5

Skip to content